ofis temizliğiHaktem Temizlik olarak Bandırma ve bölgesindeki iş yeri ve ofislerin temizliğine talibiz.

Alanında profesyonel ekibimiz ile en kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak söz verdiğimiz zamanda iş yeri ve ofislerinizin temizliğini gerçekleştiriyoruz. Firmamız ile yapacağınız sözleşme doğrultusunda anlaştığımız periyodik aralıklarla düzenli olarak ta birlikte çalışabiliriz.

Bizi arayın temizleyelim pırıl pırıl teslim edelim...


ev temizliği bandırmaHaktem Temizlik olarak Bandırma ve bölgesindeki ev, villa ve yazlıklarınızın komple temizlik hizmetine talibiz

Alanında profesyonel ekibimiz ile en kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak söz verdiğimiz zamanda ev, villa ve yazlıklarınızın temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız ile yapacağınız sözleşme doğrultusunda anlaştığımız periyodik aralıklarla düzenli olarak ta birlikte çalışabiliriz.

Bizi arayın temizleyelim evinizi, villanızı, yazlığınızı pırıl pırıl teslim edelim...


merdiven temizliğiDeğerli apartman site yöneticileri ve kat sakinleri Bandırma Haktem Temizlik olarak Bandırma'daki temizlik şirketleri arasında önce müşteri memnuniyeti prensibimiz ile hizmetinizdeyiz. 

Apartman, apart, villa ve yazlıklarınızın merdivenleri alanında profesyonel ekibimiz ile en kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak söz verdiğimiz zamanda silinir, yıkanır temizlenir.

Firmamız ile yapacağınız sözleşme doğrultusunda anlaştığımız periyodik aralıklarla düzenli olarak ta birlikte çalışabiliriz.

Bizi arayın merdivenlerinizi temizleyelim pırıl pırıl teslim edelim...


inşaat sonrası temizlikHaktem Temizlik olarak Bandırma ve bölgesindeki ev, iş yeri, ofis, villa, yazlıklarınızın inşaat sonrası temizliğine talibiz.

İnşaat sonrası sizleri zorlu bir temizlik bekler. Bu temizlik sizleri yormasın aklınız temizlikte kalmasın siz rahatınıza bakın. Çünkü Hakdem Temizlik olarak alanında profesyonel ekibimiz ile en kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak söz verdiğimiz zamanda ev, iş yeri, ofis, villa ve yazlıklarınızın inşaat sonrası temizliğini yapıyoruz.

Firmamız ile yapacağınız sözleşme doğrultusunda anlaştığımız periyodik aralıklarla düzenli olarak ta birlikte çalışabiliriz.

Bizi arayın yeni evinizi, iş yerinizi temizleyelim pırıl pırıl teslim edelim...

halı yıkaması

Bandırma halı yıkama

Halı yıkamada bahara özel şok kampanya!

Bandırma'da halı yıkamada iddialıyız. Halı yıkama fiyatlarımızı mutlaka sorunuz.

Değerli halkımız halı temizliğinde 1.sınıf ERA 11 marka sevdiklerinize ve çevreye zarar vermeyen kimyasallar içeren detarjan kullanmaktayız.

Halı, kilim, yolluk ve paspaslarınız 500 Metrekare kapalı alanımızda profesyonel ekibimiz tarafından yıkanır, söz verdiğimiz zamanda teslim edilir.

Bizi arayın halı, kilim, paspas ve yolluklarınızı evinizden alalım temizleyelim pırıl pırıl teslim edelim...

Bandırma halı yıkama firmaları

Her gün onlarca defa üzerinde gezinilen halılar, gözle görülmeyen milyonlarca bakteri barındırır. Bu bakteriler ise evde veya ofislerde yaşayan bireylerin, kolayca mikrop kapmasına sebep olur. Özellikle bünyesi hassas olan küçük çocuklar, her gün bu halılar üzerinde oynar. Ağız yolu ile temas ise kolayca hasta olma ihtimali yaratır. halı temizliğinde, ülkemizde halen yüzeysel silerek temizleme yöntemleri kullanılır. Oysa halı içine sinen mikroplar, bu silme ile asla yok olmaz. Bandırma Temizlik firmaları, halı temizliğinde çok gelişmiş makineler ile çalışır. Bu makineler adeta vakumlar gibi halılarınızı temizlerken, halı üzerinde su bırakmadığı için kurutulmuş olarak teslim eder.

Bandırma halı yıkama şirketleri

Temizlik firmaları, halı temizliği için özel deterjanlar kullanır. halı yıkama makineleri ile birlikte kullanılan bu deterjanlar, halı kumaşlarının ilk alındığı kadar parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Tüm bakterileri yok eden bu deterjanlar, piyasada satılan temizlik ürünlerinden oldukça farklı özelliklere sahiptir.

Bandırma halı yıkama fabrikaları

Ev veya iş yerlerinde bulunan halıları temizlerken yerinden almak, ortamın karışmasına yol açar. Bu sebeple temizlik firmalarında yerinde halı yıkama hizmeti mevcuttur. En büyük halıların, altını ve üst kumaşını temizleyen bu firmalar, ortamda en ufak bir karışıklık yaratmadan temizliği tamamlar.

TOP