Halı Yıkama

halı yıkaması

Bandırma halı yıkama

Halı yıkamada bahara özel şok kampanya!

Bandırma'da halı yıkamada iddialıyız. Halı yıkama fiyatlarımızı mutlaka sorunuz.

Değerli halkımız halı temizliğinde 1.sınıf ERA 11 marka sevdiklerinize ve çevreye zarar vermeyen kimyasallar içeren detarjan kullanmaktayız.

Halı, kilim, yolluk ve paspaslarınız 500 Metrekare kapalı alanımızda profesyonel ekibimiz tarafından yıkanır, söz verdiğimiz zamanda teslim edilir.

Bizi arayın halı, kilim, paspas ve yolluklarınızı evinizden alalım temizleyelim pırıl pırıl teslim edelim...

Bandırma halı yıkama firmaları

Her gün onlarca defa üzerinde gezinilen halılar, gözle görülmeyen milyonlarca bakteri barındırır. Bu bakteriler ise evde veya ofislerde yaşayan bireylerin, kolayca mikrop kapmasına sebep olur. Özellikle bünyesi hassas olan küçük çocuklar, her gün bu halılar üzerinde oynar. Ağız yolu ile temas ise kolayca hasta olma ihtimali yaratır. halı temizliğinde, ülkemizde halen yüzeysel silerek temizleme yöntemleri kullanılır. Oysa halı içine sinen mikroplar, bu silme ile asla yok olmaz. Bandırma Temizlik firmaları, halı temizliğinde çok gelişmiş makineler ile çalışır. Bu makineler adeta vakumlar gibi halılarınızı temizlerken, halı üzerinde su bırakmadığı için kurutulmuş olarak teslim eder.

Bandırma halı yıkama şirketleri

Temizlik firmaları, halı temizliği için özel deterjanlar kullanır. halı yıkama makineleri ile birlikte kullanılan bu deterjanlar, halı kumaşlarının ilk alındığı kadar parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Tüm bakterileri yok eden bu deterjanlar, piyasada satılan temizlik ürünlerinden oldukça farklı özelliklere sahiptir.

Bandırma halı yıkama fabrikaları

Ev veya iş yerlerinde bulunan halıları temizlerken yerinden almak, ortamın karışmasına yol açar. Bu sebeple temizlik firmalarında yerinde halı yıkama hizmeti mevcuttur. En büyük halıların, altını ve üst kumaşını temizleyen bu firmalar, ortamda en ufak bir karışıklık yaratmadan temizliği tamamlar.

TOP