Bandırma Koltuk Yıkama Firmaları

Koltuk Yıkama


koltuk temizliğiBandırma koltuk yıkama hizmetinde 1.sınıf Ünilever marka sevdiklerinize ve çevreye zarar vermeyen kimyasallar içeren detarjan kullanmaktayız.

Bayanlar bahar geliyor. Temizlik başlıyor. Siz zahmet etmeyin alanında profesyonel ekibimiz koltuklarınızı yerinde yıkasın, kurulasın tertemiz teslim etsin siz sevdiklerinizle kıymetli zamanın keyfini sürün.

Bandırma Koltuk Yıkama Şirketi Telefonu

Bandırma koltuk yıkama hizmeti ile Haktem Temizlik bir telefon kadar yakın arayın gelelim temizleyelim. - 0553 714 10 10

Tartışmasız olarak ev ve işyerinde en çok vakit geçirilen eşyalar koltuklarınızdır. Bu nedenle belirli zaman aralıklarında koltuklara mutlaka yıkama işlemine tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidirler. Döşemeli kumaşlı eşyaların ve koltukların, özel bakım işlemi gerektiren bazı özellikleri vardır. Bunlar; kumaş türü, renk kalıcılığı, üretim tekniği, dolgu malzemeleri vb. gibi özel bir temizlik gerektiren durumları göz önünde bulundurulması önemli bir husustur. Nasıl bir kere giydiğiniz bir kıyafeti ikinci kez giymeden önce yıkıyor isek devamlı kullandığınız koltuklarınızı da belirli zaman aralıklarında yıkamanız gerekmektedir. Sizleri hiç zahmete sokmadan güvenli bir şekilde biz Haktem Temizlik olarak koltuğunuzu hiç zarar görmeden tıpkı ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz bir hale getiriyoruz.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın ve koltuklarınızı güveni ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.

Bandırma Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Siz değerli müşterilerimiz koltuklarınızın nasıl yıkanacağını merak ediyorsanız Haktem Temizlik olarak bunu kısaca anlatalım.

Köpük verme ve vakumlama şeklinde iki fonksiyonu vardır.

İçinde bulunan köpük jeneratörü sayesinde özel olarak üretilen kimyasal temizlik maddesini köpüğe dönüştürerek koltuklarınızın ıslak kalmasını önler ve güzel kokmasını sağlar.

Güçlü vakum özelliğiyle koltuklarınıza uygulanan köpükler, mikroplar, organizmaların hepsi vakumlanarak temizlenir.

Eğer koltuklarınızda yerleşmiş kirler varsa o bölgelere özel kimyasal özel kir çözücüler uygulanır.

Tüm bu özellikler, eğitimli ve donanımlı personellerimiz tarafından gerçekleştirilir ve size kusursuz bir hizmet sunar.

Koltuk yıkama fiyatları mecbur kalınmadığı sürece değiştirilmemektedir. Haktem Temizlik olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmak en önemli ilkelerimizdendir.

Koltuk yıkama firmaları olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Yaptığımız işlemler sonucunda evinizde gereken hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

0553 714 10 10

TOP